KONST / Litografier / Färglitografi 7449462
nr 744 9462
Färglitografi
Al Wagiella, ballerinor, signerad, 139/150, motivets mått: 53x73
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:29:48
27/2 16:34:02